Uniwersalne taśmy z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem nie muszą służyć tylko do pakowania paczek lub grodzenia terenu. Taki produkt może być idealnym narzędziem do promowania własnej marki lub przekazywania ważnych treści na przykład na różnego rodzaju eventach. Dzięki zwykłej taśmie jesteśmy w stanie znacznie wyróżnić na przykład logo firmy.

Zamów spersonalizowany nadruk na taśmie

Taśmę z nadrukiem możemy bez problemu zakupić w marketach. Jednak jeśli chcemy wybrać tekst, który pojawi się na pasie, możemy skorzystać z pomocy firm (jak tasmaznadrukiem.pl), które oferują tego typu usługi. Taśmy użyte do promocji marki powinny być solidnie wykonane i niezawodnie spełniać swoją rolę. Nadruk nie powinien się ścierać, a klej dobrze zabezpieczać towar, który chcemy przesłać do klienta. Taśmy z nadrukiem, które mają służyć do wyznaczania przestrzeni powinny być trwałe i nie przerywać się.

Profesjonalne wykonywanie taśm z nadrukiem

Wszelkie pasy i taśmy z nadrukiem powinny być wykonane przy pomocy specjalnych urządzeń fleksograficznych. Dzięki tej technologii istnieje możliwość odwzorowania wymagających projektów multimedialnych. Klej stosowany w taśmach powinien współgrać z różnym podłożem, tak aby jak najlepiej zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem czy kradzieżą. Taśma z nadrukiem musi doskonale przylegać do takich powierzchni jak karton czy na przykład folia pakowna czy papier. Sam nadruk na taśmie powinien być jak najlepiej zabezpieczony przed ścieraniem i promieniowaniem słonecznym UV. Służy do tego na przykład metoda lakierowania taśm.

Zalety taśm z nadrukiem

Profesjonalnie wykonana taśma z nadrukiem powinna wyróżniać się kilkoma cechami:
– solidnością wykonania
– trwałością i wytrzymałością
– uniwersalnością
– atrakcyjną ceną
– możliwością reklamy firmy

Rodzaje taśm z nadrukiem

Obecnie w ofercie wielu firm znajdziemy różne rodzaje taśm z nadrukiem. Mogą to być:
– taśmy pakowe
– taśmy papierowe
– taśmy grodzeniowe
– taśmy samoprzylepne
– taśmy klejące, biurowe
– taśmy specjalistyczne: naprawcze, malarskie, antypoślizgowe, ostrzegawcze

Różne rodzaje taśm dają szerokie pole manewru do promowania firmy i budowania pozytywnego wizerunku bądź przekazywania informacji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zakup przestrzeni reklamowej dla firmy jest często dość sporym wydatkiem. Dlatego wykorzystanie tak widocznej i dostępnej przestrzeni, jaką oferują różnego rodzaju taśmy wydaje się być pomysłem doskonałym.
Taśmy z nadrukiem idealnie sprawdzą się także w przestrzeni domowej, podczas imprez, remontów czy przeprowadzek. Dzięki nim możemy z łatwością zabezpieczyć rzeczy osobiste lub urozmaicić każde spotkanie. W przypadku taśm z nadrukiem ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij